Telewizja to jedno z głównych źródeł informacji i rozrywki. Możliwość wygodnego użytkowania telewizji ściśle wiąże się z instalacjami. Nasza firma zajmuje się montażem nowych instalacji telewizyjnych, a także naprawą już istniejących. Wykonujemy instalacje telewizyjne w mieszkaniach, domach i firmach, dbając o to, aby w każdym wskazanym przez klienta pomieszczeniu, istniała możliwość podpięcia telewizora lub odbiornika satelitarnego do sieci.

 

Wykonując instalacje telewizyjne już na etapie budowy lub remontu, oszczędzają Państwo wiele pracy w przyszłości. Wszystkie przewody zostają estetycznie zamaskowane przed wzrokiem, dzięki poprowadzeniu ich pod tynkiem lub pod listwami przypodłogowymi.

 

Pełna oferta firmy KOM SAT to:

 

·       projektowanie i montaż instalacji telewizyjnych i antenowych,

·       montaż gniazdek technicznych,

·       montaż i ustawianie anten zbiorczych i satelitarnych,

·       diagnozowanie awarii instalacji,

·       naprawa uszkodzonych instalacji telewizyjnych i antenowych,

·       podłączanie i konfiguracja sprzętu RTV SAT.

 

 

Dlaczego właśnie my?

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji telewizyjnych i antenowych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również firmami budowlanymi, remontowymi, a także wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Dysponując niezbędną wiedzą i narzędziami, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować uszkodzone miejsca instalacji i sprawnie je usunąć – niezależnie od rodzaju obiektu i charakteru usterki.

 

Wykonując swoją pracę, stawiamy na wysoką jakość materiałów i zachowanie najlepszych standardów realizacji. Jest to gwarancją bezpiecznego i bezproblemowego użytkowania instalacji przez wiele kolejnych lat. Działamy terminowo, a nasze konkurencyjne ceny są dostępne dla każdego klienta. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo i kompleksową pomoc w zakresie przygotowania projektu instalacji i jej późniejszym wykonaniu, serwisowaniu oraz podłączeniu odbiorników oraz ich konfiguracji do pracy.