Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w każdej nieruchomości. W zależności od zastosowanego źródła światła, zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, jak również może pełnić funkcje dekoracyjne. Państwo również mogą się cieszyć funkcjonalnym domem, mieszkaniem lub firmą, jeśli zadbają aby obiekt został wyposażony w odpowiednie rodzaje świateł.

 

Oświetlenie można podzielić na kilka kategorii, w tym oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne nieruchomości, a także oświetlenie wyposażenia mieszkania lub biura. Wykorzystując innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku, takie jak diody LED, lampy halogenowe, czujniki ruchu i zmierzchu, a także szeroki wybór lamp i opraw w różnych rodzajach, możemy dla Państwo stworzyć indywidualny projekt każdego oświetlenia. Zajmujemy się montażem oświetlenia w mieszkaniach i domach prywatnych, a także w sklepach, firmach, biurach i wszystkich innych miejscach, w których chcą Państwo zainstalować nowy rodzaj oświetlenia.

 

Pełna oferta firmy KOM SAT to:

 

·       projektowanie i montaż oświetlenia,

·       oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne budynków,

·       oświetlenie elementów wyposażenia wnętrza,

·       lampy stojące, sufitowe, ścienne, przeznaczone do zabudowy,

·       energooszczędne źródła światła,

·       urządzenia sterujące pracą oświetlenia: czujniki ruchu, zmierzchu, timery,

·       serwis i naprawa instalacji oświetleniowych.

 

 

Oświetlenie kształtuje przestrzeń – zadbaj o wybór najlepszego

 

Wykonujemy instalacje oświetleniowe dostosowane do Państwa potrzeb. Dajemy naszym klientom możliwość wyboru spośród setek różnych źródeł światła, przeznaczonych do montażu na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń. Oferowane przez nas artykuły spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, gwarantując bezpieczne użytkowanie i łatwą obsługę. W zależności od wybranego modelu oświetlenia, może ono zostać wbudowane w podłogę, ścianę lub sufit, istnieje również możliwość instalacji w meblach lub elementach zabudowy gipsowo – kartonowej. Polecamy również wyjątkowe oświetlenie zewnętrzne, dostępne w postaci lamp i latarni, a także oświetlenia instalowanego w gruncie.

 

Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z oświetleniem. Od przygotowania instalacji, poprzez podłączenie punktów świetlnych, aż po późniejszy serwis i ewentualną rozbudowę.  Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy remontowo-budowlane, projektantów wnętrz, a także firmy i sklepy z całego regionu.