Domofony i wideodomofony to podstawowe narzędzia sprawowania kontroli dostępu do nieruchomości. W instalacje tego typu wyposażane są budynki jedno i wielorodzinne, a także firmy, zakłady produkcyjne, magazyny, szpitale, szkoły, hotele i więzienia. Duży wybór domofonów i wiededomofonów pozwala wybrać urządzenia, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Mogą to być wideodomofony z doświetleniem diodami na podczerwień, sprawiającymi że nawet nocą obraz jest dobrze wyraźny, jak również urządzenia transmitujące obraz i dźwięk na telefon komórkowy i pozwalający otworzyć elektrozamek zdalnie przy pomocy dedykowanej aplikacji.

 

Domofony i wideodomofony to wygoda i bezpieczeństwo użytkowania każdej nieruchomości. To Państwo decydują kogo wpuścić na jej teren, bez konieczności uchylania drzwi lub wyglądania za okno. Instalacje domofonowe pozwalają na głosowe komunikowanie się z osobą przy furtce lub drzwiach, a instalacje wideodomofonowe przesyłają dodatkowo obraz wideo – który dodatkowo może być rejestrowany. To z kolei pozwala sprawdzić, kto chciał do Państwa wejść pod waszą nieobecność. Urządzenia domofonowe i wideodomofonowe mogą również być wyposażone w bezstykową technologię RFID, pozwalającą na otwarcie zamka przy użyciu specjalnej karty lub breloka. Eliminuje to konieczność korzystania z tradycyjnych kluczy.

 

 

Pełna oferta firmy KOM SAT to:

 

·       domofony i wideodomofony – projektowanie instalacji i montaż,

·       serwis i naprawa instalacji i urządzeń,

·       konfiguracja sprzętu i podłączanie dodatkowych urządzeń,

·       sprzedaż urządzeń znanych firm.

 

 

Dlaczego warto zamówić instalacje domofonowe u nas?

 

W instalacje domofonowe i wideodomofonowe może zostać wyposażony każdy obiekt. Zarówno ten już wybudowany, jak i powstający. Warto zadbać o wykonanie takiej instalacji już na etapie projektu i budowy – znacząco zmniejsza to uciążliwość prac i pozwala ukryć przewody instalacji przed wzrokiem. Jednak w już użytkowanych domach, mieszkaniach i firmach również można zainstalować domofony. Stosujemy wówczas rozwiązania wykorzystujące technologię przewodową lub bezprzewodową, dzięki której można uniknąć wiercenia otworów, kucia ścian lub prowadzenia kabli w sposób widoczny dla oka. Zapewniamy naszym klientom fachową pomoc i doradztwo w wyborze takiego typu instalacji, która najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie.