Instalacje alarmowe powoli są standardem w większości mieszkań, domów i firm. Ich głównym zadaniem jest ochrona nieruchomości przed intruzami i w razie wtargnięcia, poinformowanie o tym właściciela lub agencję ochrony. Szeroki wybór instalacji alarmowych oferujących różne możliwości, pozwala dla każdego klienta znaleźć idealne rozwiązanie.

 

Współczesne instalacje alarmowe oferują znacznie więcej niż tylko uruchomienie syreny i wysłanie powiadomienia o włamaniu. Instalacje alarmowe mogą inteligentnie współpracować z kamerami, czujnikami ruchu, dymu, wilgoci, ostrzegając o wielu innych niebezpieczeństwach jak pożar czy zalanie mieszkania. Do instalacji alarmowej mogą zostać podłączone również dodatkowe urządzenia odpowiedzialne za bezpieczeństwo nieruchomości, jak rolety antywłamaniowe, brama wjazdowa i garażowa oraz ryglowanie drzwi wejściowych. Naszym klientom pomagamy w zaprojektowaniu i stworzeniu takiego alarmu, który uwzględni ich wszystkie potrzeby.

 

Pełna oferta firmy KOM SAT to:

 

·       instalacje alarmowe – projektowanie i montaż,

·       serwis instalacji alarmowych w domach, firmach, mieszkaniach,

·       rozbudowa i modernizacja istniejących instalacji alarmowych,

·       sprzedaż urządzeń do instalacji alarmowych: kamer, czujek, central, sygnalizatorów, pilotów.

 

 

Oferujemy profesjonalne systemy alarmowe

 

O skuteczności działania instalacji alarmowej decyduje jej fachowe wykonanie. Tu nie ma miejsca na kompromisy i stosowanie metod prób i błędów. Położenie każdego elementu instalacji musi być starannie zaplanowane, uwzględniając techniczne możliwości urządzenia oraz charakterystykę pomieszczeń. Powierzając wykonanie instalacji alarmowej naszej firmie, mają Państwo pewność że Wasz obiekt będzie doskonale chroniony, a sama instalacja będzie działać precyzyjnie i niezawodnie.

 

Wykonujemy instalacje alarmowe w mieszkaniach i domach, zarówno na etapie budowy jak i w już użytkowanych. Polecamy również instalacje alarmowe do firm, sklepów, salonów, a także szkół, szpitali i hoteli. Dobrze wykonany alarm daje poczucie bezpieczeństwa, pozwala również uzyskać korzystne zniżki na ubezpieczenie nieruchomości.