Monitoring w domu lub firmie jest jednym z najlepszych sposobów nadzoru i zapewnienia bezpieczeństwa. Współczesne osiągnięcia technologii pozwalają korzystać z wielu rodzajów monitoringu, również z obsługą zdalną oraz możliwością przesyłania dźwięku. Działając od wielu lat w branży instalacji teletechnicznych i elektrycznych, doskonale znamy wszystkie obecne na rynku rozwiązania i możemy pomóc w wyborze najlepszego z nich.

 

Monitoring to rodzaj instalacji wyposażonej w kamery, mikrofony, rejestratory oraz routery. Routery pozwalają na strumieniową transmisję nagrania w internecie i oglądania go w czasie rzeczywistym. Z dowolnego miejsca na świecie, przy pomocy urządzenia podłączonego do internet – np. smartfonu. To bardzo dobry sposób na sprawowanie nadzoru nad pracownikami, opiekunką do dzieci lub kontrolowania czy pod naszą nieobecność nic złego w domu się nie dzieje.

 

Pełna oferta firmy KOM SAT to:

 

·       monitoring – projektowanie i montaż,

·       serwis i obsługa monitoringu i urządzeń,

·       pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania,

·       szeroki wybór kamer wewnętrznych i zewnętrznych do monitoringu,

·       monitoring szpiegowski.

 

Dlaczego zamówić monitoring u nas?

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą monitoringów dla mieszkań, domów i firm. W ofercie posiadamy urządzenia znanych i cenionych marek, gwarantujących bezawaryjną pracę, doskonałą jakość obrazu, a także wiele przydatnych funkcji. Opierając się na swoim doświadczeniu i umiejętnościach, jesteśmy w stanie wykonać monitoring zewnętrzny – obejmujący teren wokół nieruchomości, parking, podjazd, ulicę i chodniki, jak również monitoring wewnętrzny z uwzględnieniem wszystkich wskazanych pomieszczeń. W naszych instalacjach stosujemy kamery różnego typu: od klasycznych kamer typu bullet, poprzez kamery na podczerwień działające w ciemności, kamery IP pozwalające strumieniować obraz do internetu, a także kamery 360 stopni z możliwością obrotu i dużym zoomem. Nowością w naszej ofercie jest monitoring szpiegowski. Niezauważalny dla osób postronnych, doskonały w walce np. ze sklepowymi złodziejami.

 

Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę od przygotowania oferty, poprzez stworzenie projektu, aż przez realizację zlecenia na monitoring i jego późniejszy serwis. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak również firmy, urzędy, szkoły oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Gwarantujemy terminową realizację zamówienia i atrakcyjne ceny usług i produktów.